Standardowe drzwi chłodnicze dostępne

Wychodząc naprzeciw często pojawiającym się potrzebom zamówienia i odebrania drzwi zawiasowych do chłodni w standardowych wymiarach (900x2000(H)mm) w krótkim czasie.

Postanowiliśmy zapewnić naszym klientom dostępność takich drzwi w każdej chwili. Wystarczy jedynie podać nam kierunek otwierania i adres dostawy. My zajmiemy się resztą. Dlaczego, mimo że nie jesteśmy producentem warto kupić od nas?

Pomijając oczywiście fakt, że oferujemy produkt z dostawą „z dnia na dzień”, dzięki zakupom od producenta, jednorazowo znacznych ilości produktów mamy możliwość zaoferować ceny nawet lepsze niż będziecie Państwo mogli uzyskać od producenta.

Kolejna ważna kwestia to podejście do klienta. Dla nas każdy, nawet najmniejszy klient jest bardzo waży. Duzi producenci jednakże nie prowadzą polityki przychylnej dla klienta, który chciałby zakupić pojedynczy produkt.

Mimo, że oferowane przez nas drzwi są produktem o bardzo wysokiej jakości, dzięki wynegocjowanym przez nas warunkom zakupu od producenta, możemy zapewnić jedną z najniższych cena na rynku.

Duże doświadczenie

Doświadczenie w branży komór chłodniczych i mroźniczych

Dzięki naszemu doświadczeniu, nie tylko wiemy jak dobrać odpowiednie rozwiązanie. Wiemy z jakimi problemami borykają się nasi klienci i jak im zapobiedz

Mimimalny czas reakcji

Szybki kontakt i fachowa pomoc

Możecie Państwo liczyć na niezwykle szybkie wsparcie i błyskawiczne reakcje na dowolne zapotrzebowanie. Oferty, dokumentacje, czy realizacje staramy się wykonywać jak najszybciej jest to możliwe

Aprobata producentów

Porady i rozwiazania dla komór chłodniczych i mroźniczych

Wszelkie nasze porady i rozwiązania aprobowane są przez czołowych producentów w branży

Zmniejszenie kosztów

Montaż komów chłodniczych i mroźniczych dla oszczędnych

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom, nie tylko zaoszczędzicie Państwo pieniądze otrzymując niemal natychmiastowe wsparcie, ale również dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów